Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Vše bylo v pořádku, díky. Doma už se mi hromadí další bedýnka, takže se výhledově opět ozvu. Díky a ať se Vám daří!
Martin, Lanškroun
Děkuji za úspěšné zprostředkování prodeje elektrokola. Velmi jsem ocenil, že jste zařídili převoz kola. Platbu jsem obdržel. Určitě se na Vás obrátíme, pokud budeme něco prodávat.
Slavomír, Hradec Králové
Služba se mi velice líbí. Přesně to jsem v daném okamžiku potřeboval - chtěl jsem se zbavit starých věcí a nechtěl jsem s tím mít starosti. Nerad vyhazuju věci, které jsou ještě funkční. Původně jsem to chtěl rozdat zadarmo, ale nevěděl jsem, jak najít zájemce. Tohle jste vyřešili za mne a ještě jsem dostal nějaké peníze. Mezi známými už Vás chválím. Pokud budu mít něco na prodej, tak Vás určitě znovu oslovím.
Ivo, Plzeň
Byl jsem s celým průběhem naší "spolupráce" spokojen a už jsem Váš servis doporučil svým známým. Sám pracuji i podnikám, takže z důvodu časové úspory je pro mě Vaše služba zajímavá a určitě jí i v budoucnu využiji. Ještě jednou díky a držím palce v dalším rozvoji společnosti.
David, Havířov
Určitě vás doporučím a již tak i dělám. Jsem naprosto spokojená. Rychlé jednání, každodenní a přehledné informace.
Markéta, Hořice
Děkuji, vše v pořádku
Jiří, Praha
Služba splnila všechna má očekáváni. V budoucnu plánuji využít jí znovu, a o bezchybném a hlavně bezstarostném průběhu jsem známým řekl dávno před odesláním peněz.
Vojtěch, Praha
Chtěl bych poděkovat za kvalitní a vysoce profesionální služby Bazarobotu. Určitě budu o svých zkušenostech s Vámi referovat i své známé. Přeji mnoho podnikatelských úspěchů.
Milan, Nové Město nad Metují
Je to velká pomoc. Žena už připravuje další balík.
Karel, Ondřejov
Vše probíhalo v pořádku, nemám co navrhnout, co zlepšit. O službě Bazarobot předávám informace ve svém okolí, mohu jen doporučit.
Pavel, Choceň

Zobrazit všechny komentáře