Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Zatím se mi nepodařilo nahromadit zajímavého, ale předpokládám, že první akce nebyla zároveň poslední a něco zase nashromáždím.
Jindřich, Praha
Ano vše proběhlo v naprostém pořádku a děkuji za aktivování účtu. Děkuji moc a zdravím.
Jaroslav, Telč
Určitě vás doporučím a již tak i dělám. Jsem naprosto spokojená. Rychlé jednání, každodenní a přehledné informace.
Markéta, Hořice
Služba splnila všechna má očekáváni. V budoucnu plánuji využít jí znovu, a o bezchybném a hlavně bezstarostném průběhu jsem známým řekl dávno před odesláním peněz.
Vojtěch, Praha
S průběhem celého procesu jsem velmi spokojen a o dalším svozu dost uvažuji. Musím ale dát dohromady trochu víc dražších věcí při dalším úklidu.
Tomáš, Praha
Je veliká škoda, že Bazarobot nebyl už dříve... Člověk vyházel spoustu nepotřebných věcí, které by se díky Vám mohly dnes normálně prodat. Co se týče zaměstnanců, systému - nemám co vytknout. Všechno je na jedničku s hvězdičkou. Vaši zaměstnanci byli vždy příjemní a vstřícní, za což jim moc děkuji. Systém máte taky dobře propracovaný - dle mého názoru není co vytknout. Moc Vám fandím a doporučuji, kde jen můžu. Byl dobrý nápad založit Bazarobot. Hodně úspěchů a spokojených zákazníků.
Jana, Lanškroun
Jsem moc spokojená, o službě jsem již řekla svým známým:). Už také zvažuji, které další pro mne nepotřebné věci, bych mohla prostřednictvím Vaší služby poslat dále do světa.:).
Kateřina, kladno
Děkuji Vám za Vaši službu. Skvělý podnikatelský nápad. Šetří mi můj životní čas. Také se mi líbí informace jenž od Vás dostávám o průběhu transakcí a jsem spokojen s tím jak vše sedí na korunu. Těší mne, že i když se něco neprodá předáte věc dále na charitu.
Martin, Chotěšov
Dobrý večer, já bych chtěla jen poděkovat, jste opravdu skvělí a ráda Vás doporučím.Perfektní komunikace, ochota, milé jednání.Vše na 1++++++. Přeji pěkný večer.
Miluše, Brno
Davam na Vas tip kde muzu. Paradni sluzba. Hezky den a jeste jednou diky.
Lenka, Praha

Zobrazit všechny komentáře