Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, vydražíme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Byla jsem se vším spokojena a určitě ráda doporučím dále!
Hanka, Praha
Všechno bylo v pořádku. Pohodlné, zvlášť pro mě, která se špatně pohybuju. Slečna, se kterou jsem komunikovala byla příjemná, ochotná.
Vlasta, Praha
Děkuji za platbu. Vše proběhlo v pořádku, aukce jsem průběžně sledoval a vidím, že ještě dva HDD se znova prodávají. Zřejmě nespolehlivý kupující, to se bohužel na Aukru stává. O Vaší službě Bazarobot jsem již s mnoha známými mluvil, dávám kladné reference, tak možná někdo další časem službu využije. Plánuji již druhý svoz co nejdříve. Brzy zadám požadavek.
Pavel, Choceň
Z mé strany bylo vše v pořádku, se službou jsem byl spokojený. Momentálně mě nic ke zlepšení nenapadá :-) Jinak přeji hodně úspěchů.
Lukáš, Praha
Vse probehlo v pohode, sluzba mi prijde vyborny napad. Nasli jste dobrou diru na trhu:-) Aukro jsem v minulosti hodne vyuzivala, ale je to pro mne s dvema malymi detmi hodne casove narocne. Rada Vas zase v budoucnu vyuziji a rada doporucim dale.
Karolína, Praha
Dekuji za pomoc s prodejem, sluzba je urcite uzitecna. Jinak urcite doporucim :) A pri pristim uklidu sklepa a domacnosti na vas budu myslet :)
Jan, Praha
Dodatečně chci poděkovat za Vaše služby . Peníze dorazily v pořádku. Jako kladné chci hodnotit - dopravu PPL - s Českou poštou jsou jenom problémy - veškeré služby Bazarobot - nafocení , jednání mohu hodnotit jen kladně. Nyní máte možná lepší finanční podmínky Až nashromáždím nějaké věci opět se obrátím na služby Bazarobot.
Ivana, Beroun
Vše proběhlo, jak mělo, díky za spolupráci. Jakmile zase něco budu mít určitě se obrátím na Vás.
Rudolf, Kojetín
Určitě vás doporučím a již tak i dělám. Jsem naprosto spokojená. Rychlé jednání, každodenní a přehledné informace.
Markéta, Hořice
Moc Vám za vše děkuji. Jsem nadšená, rozhodně shromažďuji další věci, protože si aspoň udělám místo pro jiný;-). A určitě budu všude chválit a doporučovat, protože jsem opravdu nadmíru spokojená, paráda. Z mého pohledu není co zlepšovat, tak budu ráda když budete pořád dál fungovat. Určitě je spousta "lenochů" jako já, který budou Vaše služby rádi využívat. Mějte se moc hezky a budu se těšit na další obchodovávání s Vámi.
Kateřina, Kladno

Zobrazit všechny komentáře