Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

S Vaší službou jsem naprosto spokojená, přišla mi nejen naprosto seriosní postupem, ale profesionálně na úrovni, o jakou by mělo jít normálně. Ale není to u nás v ČR samozřejmost. Poučila jsem se, že u některých věcí by si asi zákazník měl určit minimální cenovou nabídku. Vaši službu ráda doporučím známým a sama určitě nachystám další věci, které se za léta nahromadily a staly nadbytečnými, nebo nepoužívanými. Děkuji za provedenou službu, přeji, aby se Vám dařilo a kvalita služby byla stálá i do budoucna.
Blanka, Liberec
Vse bylo v naprostem poradku. Preju vam, at se dari!
Petr, Praha
Děkuji, vše bylo v pořádku. Mám ještě na prodej další věci, hlavně oblečení a boty v perfektním stavu. Jakmile budu mít čas, nachystám to a ozvu se. Samozřejmě Vaší službu budu doporučovat dále.
Milena, Bučovice
Se službou jsem byl spokojený. Vše fungovalo dobře. Máte pěkně a přehledně udělané stránky.
Vlastislav, Pelhřimov
Služba splnila všechna má očekáváni. V budoucnu plánuji využít jí znovu, a o bezchybném a hlavně bezstarostném průběhu jsem známým řekl dávno před odesláním peněz.
Vojtěch, Praha
S Vaší službou jsem byla spokojena, prodala se většina věcí. A peníze na účet mi přišly bleskově, včera jsem o ně požádala a dnes už tam jsou. Vaši službu mohu jen doporučit. Jen škoda, že nejdou prodat i MC kazety nahrané podomácku. Zůstalo mi jich poměrně dost a je mi líto je vyhodit. Ale chápu, že to nejde. Třeba zas někdy v budoucnu Vaši službu využiji.
Helena, Olešná u Havlíčkova Brodu
Vse bylo v poradku. Sluzbu jsem doporucila mnoha svym znamym a dalsi odvoz mam objednany.
Marcela, Praha
Dekuji, byl jsem se sluzbou spokojen a doporucuju znamym ;)
Peter, Praha
Děkuji za platbu. Vše proběhlo v pořádku, aukce jsem průběžně sledoval a vidím, že ještě dva HDD se znova prodávají. Zřejmě nespolehlivý kupující, to se bohužel na Aukru stává. O Vaší službě Bazarobot jsem již s mnoha známými mluvil, dávám kladné reference, tak možná někdo další časem službu využije. Plánuji již druhý svoz co nejdříve. Brzy zadám požadavek.
Pavel, Choceň
S Vaší službou jsem byl velice spokojen a doporučuji Vás všem známým. Zatím nic nemám, ale není všem dnům konec.
Lumír, Děčín

Zobrazit všechny komentáře