Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, vydražíme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Dobrý den, s vašimi službami jsem byla velmi spokojena a ráda je doporučím.
Jiřina, Zátor
S průběhem celého procesu jsem velmi spokojen a o dalším svozu dost uvažuji. Musím ale dát dohromady trochu víc dražších věcí při dalším úklidu.
Tomáš, Praha
Dobrý den, děkuji za odeslání peněz, vše bylo v pořádku. O Vaší službě budu informovat všechny své známé. Děkuji za pomoc a jakmile něco budu mít, jistě se ozvu.
Milena, Bučovice
Vše proběhlo v pořádku.
Alexandr, Brno
děkuji za zaslání peněz, vše proběhlo v pořádku. Osobně musím říct, že jsem byl s vaší službou spokojen a líbí se mi jak vše máte přehledné. Přeji mnoho dalších úspěchů a pokud budu mít opět někdy nepotřebné zboží, rád služby využiji.
Petr, Vlachovo Březí
Určitě bylo vše v pořádku. Nabízíte nadstandardní služby což jsem vůbec nečekala jen jsem se prostě chtěla zbavit věcí co jsem nepotřebovala a když jsem pak objevila nafocenou hru,kterou jsem si vůbec nepamatovala psala jsem na Bazarobot jestli se nejedná o omyl a odpověď mi vyrazila dech, když mi slečna napsala, že rozbalování je natáčené a hra je určitě moje. Patří Vám i Vašim kolegům velký dík a určitě Vás budu všude jen chválit a doporučovat. Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů.
Renata, Praha
Peju na Vas chvalu a doporucuji Vas kde muzu! :-) Vas projekt se mi moc libi a jsem spokojena s tim, jak svoje sluzby poskytujete. Opravdu se mi tu nahromadily dalsi veci, pro ktere nemame vyuziti, a balim je do bedny, s tim ze Vam je chci opet poslat.
Katka, Brno
Vse bylo v poradku. Sluzbu jsem doporucila mnoha svym znamym a dalsi odvoz mam objednany.
Marcela, Praha
Dobrý den, vse bylo ok. Budu vás chválit. :)
Kristýna, Brno
Peníze dorazily v pořádku. Děkujeme za Vaše služby.
Vlastislav, Kamenice nad Lipou

Zobrazit všechny komentáře