Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Děkuji, vše bylo v pořádku. Mám ještě na prodej další věci, hlavně oblečení a boty v perfektním stavu. Jakmile budu mít čas, nachystám to a ozvu se. Samozřejmě Vaší službu budu doporučovat dále.
Milena, Bučovice
Děkuji, vše v naprostém pořádku, jen škoda, že berete věci jen do 20 kg.
Hana, Hradec Králové
Jsem velmi spokojen, a jelikož se mi nahromadily nějaké přístroje, brzy se opět ozvu.
Tomáš, Praha
Dobrý den, s vašimi službami jsem byla velmi spokojena a ráda je doporučím.
Jiřina, Zátor
Davam na Vas tip kde muzu. Paradni sluzba. Hezky den a jeste jednou diky.
Lenka, Praha
Dekuji za pomoc s prodejem, sluzba je urcite uzitecna. Jinak urcite doporucim :) A pri pristim uklidu sklepa a domacnosti na vas budu myslet :)
Jan, Praha
Moc Vám za vše děkuji. Jsem nadšená, rozhodně shromažďuji další věci, protože si aspoň udělám místo pro jiný;-). A určitě budu všude chválit a doporučovat, protože jsem opravdu nadmíru spokojená, paráda. Z mého pohledu není co zlepšovat, tak budu ráda když budete pořád dál fungovat. Určitě je spousta "lenochů" jako já, který budou Vaše služby rádi využívat. Mějte se moc hezky a budu se těšit na další obchodovávání s Vámi.
Kateřina, Kladno
Jsem s vasimi sluzbami spokojeny pomohli jste mi pri zivotnim restartu - vsechno stare a nepotrebne mam z bytu pryc a zacinam novou etapu v zivote. Ted uz skutecne pro vas nic mit nebudu x let zase :D dekuji za spolupraci.
Roman, Holice
Vse probehlo v pohode, sluzba mi prijde vyborny napad. Nasli jste dobrou diru na trhu:-) Aukro jsem v minulosti hodne vyuzivala, ale je to pro mne s dvema malymi detmi hodne casove narocne. Rada Vas zase v budoucnu vyuziji a rada doporucim dale.
Karolína, Praha
Zatím se mi nepodařilo nahromadit zajímavého, ale předpokládám, že první akce nebyla zároveň poslední a něco zase nashromáždím.
Jindřich, Praha

Zobrazit všechny komentáře