Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Služba se mi velice líbí. Přesně to jsem v daném okamžiku potřeboval - chtěl jsem se zbavit starých věcí a nechtěl jsem s tím mít starosti. Nerad vyhazuju věci, které jsou ještě funkční. Původně jsem to chtěl rozdat zadarmo, ale nevěděl jsem, jak najít zájemce. Tohle jste vyřešili za mne a ještě jsem dostal nějaké peníze. Mezi známými už Vás chválím. Pokud budu mít něco na prodej, tak Vás určitě znovu oslovím.
Ivo, Plzeň
Je to velká pomoc. Žena už připravuje další balík.
Karel, Ondřejov
S Vaší službou jsem naprosto spokojená, přišla mi nejen naprosto seriosní postupem, ale profesionálně na úrovni, o jakou by mělo jít normálně. Ale není to u nás v ČR samozřejmost. Poučila jsem se, že u některých věcí by si asi zákazník měl určit minimální cenovou nabídku. Vaši službu ráda doporučím známým a sama určitě nachystám další věci, které se za léta nahromadily a staly nadbytečnými, nebo nepoužívanými. Děkuji za provedenou službu, přeji, aby se Vám dařilo a kvalita služby byla stálá i do budoucna.
Blanka, Liberec
Zatím se mi nepodařilo nahromadit zajímavého, ale předpokládám, že první akce nebyla zároveň poslední a něco zase nashromáždím.
Jindřich, Praha
Vse probehlo v pohode, sluzba mi prijde vyborny napad. Nasli jste dobrou diru na trhu:-) Aukro jsem v minulosti hodne vyuzivala, ale je to pro mne s dvema malymi detmi hodne casove narocne. Rada Vas zase v budoucnu vyuziji a rada doporucim dale.
Karolína, Praha
Jsem moc spokojená, o službě jsem již řekla svým známým:). Už také zvažuji, které další pro mne nepotřebné věci, bych mohla prostřednictvím Vaší služby poslat dále do světa.:).
Kateřina, kladno
S Vaší službou jsem byla spokojena, prodala se většina věcí. A peníze na účet mi přišly bleskově, včera jsem o ně požádala a dnes už tam jsou. Vaši službu mohu jen doporučit. Jen škoda, že nejdou prodat i MC kazety nahrané podomácku. Zůstalo mi jich poměrně dost a je mi líto je vyhodit. Ale chápu, že to nejde. Třeba zas někdy v budoucnu Vaši službu využiji.
Helena, Olešná u Havlíčkova Brodu
Dekuji za pomoc s prodejem, sluzba je urcite uzitecna. Jinak urcite doporucim :) A pri pristim uklidu sklepa a domacnosti na vas budu myslet :)
Jan, Praha
Je veliká škoda, že Bazarobot nebyl už dříve... Člověk vyházel spoustu nepotřebných věcí, které by se díky Vám mohly dnes normálně prodat. Co se týče zaměstnanců, systému - nemám co vytknout. Všechno je na jedničku s hvězdičkou. Vaši zaměstnanci byli vždy příjemní a vstřícní, za což jim moc děkuji. Systém máte taky dobře propracovaný - dle mého názoru není co vytknout. Moc Vám fandím a doporučuji, kde jen můžu. Byl dobrý nápad založit Bazarobot. Hodně úspěchů a spokojených zákazníků.
Jana, Lanškroun
Vše bylo v pořádku, díky. Doma už se mi hromadí další bedýnka, takže se výhledově opět ozvu. Díky a ať se Vám daří!
Martin, Lanškroun

Zobrazit všechny komentáře