Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Vše je naprosto v pořádku, Vaše služby jsou perfektní a ráda předám tuto infotmaci dál. Pokud budu mít ještě další zbytečnosti na prodej, určitě Vás využiji.
Ludmila, Praha
Děkuji za rychlé vyřízení, které vypovídá o kvalitě Vašich služeb tím nejlepším způsobem. Ráda pozvu přátele i známé, jistě využiji i nadále Bazarobot. Jste skvělá společnost. Přeji Vám i všem kolem Vás pohodové svátky Vánoční a hodně zdraví, úspěchů a všeho dobrého v Novém roce 2015. Krásný den.
Věra, Blansko
dekuji moc za zpravu - ohledne feedbacku - jsem maximalne spokojenej, webove rozhrani skvele, supr komunikace, rychlost... Fakt nemam co bych vytknul a doporucuju bazarobot vsude kudy chodim :) Dalsi svoz zrejme pripravim brzy :) Jeste jednou dekuji moc!
Peter, České Budějovice
Služba se mi velice líbí. Přesně to jsem v daném okamžiku potřeboval - chtěl jsem se zbavit starých věcí a nechtěl jsem s tím mít starosti. Nerad vyhazuju věci, které jsou ještě funkční. Původně jsem to chtěl rozdat zadarmo, ale nevěděl jsem, jak najít zájemce. Tohle jste vyřešili za mne a ještě jsem dostal nějaké peníze. Mezi známými už Vás chválím. Pokud budu mít něco na prodej, tak Vás určitě znovu oslovím.
Ivo, Plzeň
Už jsem objednal na úterý další svoz :D P.S. A doporučil jsem Vás asi 5 známým z Hradce Králové, Ti to dokonce přinesou osobně...
Zdeněk, Praha
Dobrý den, s vašimi službami jsem byla velmi spokojena a ráda je doporučím.
Jiřina, Zátor
Děkuji Vám za Vaši službu. Skvělý podnikatelský nápad. Šetří mi můj životní čas. Také se mi líbí informace jenž od Vás dostávám o průběhu transakcí a jsem spokojen s tím jak vše sedí na korunu. Těší mne, že i když se něco neprodá předáte věc dále na charitu.
Martin, Chotěšov
Mockrát vám děkuji. Známým o tom říkám, protože služba je to skvělá. Další krabici mám připravenou. Co zlepšit mě nyní nenapadá, myslím, že vše z vaší strany fungovalo bez problémů.
Honza, Praha
děkuji za zaslání peněz, vše proběhlo v pořádku. Osobně musím říct, že jsem byl s vaší službou spokojen a líbí se mi jak vše máte přehledné. Přeji mnoho dalších úspěchů a pokud budu mít opět někdy nepotřebné zboží, rád služby využiji.
Petr, Vlachovo Březí
Ano vše proběhlo v naprostém pořádku a děkuji za aktivování účtu. Děkuji moc a zdravím.
Jaroslav, Telč

Zobrazit všechny komentáře