Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Už jsem objednal na úterý další svoz :D P.S. A doporučil jsem Vás asi 5 známým z Hradce Králové, Ti to dokonce přinesou osobně...
Zdeněk, Praha
Z mé strany bylo vše v pořádku, se službou jsem byl spokojený. Momentálně mě nic ke zlepšení nenapadá :-) Jinak přeji hodně úspěchů.
Lukáš, Praha
Děkuji pěkně, to byl tedy fofr. Jsem s Vaší službou spokojená a rozhodně doporučím přátelům! Zcela jistě Vaši službu dále ráda využiji, jen co se podaří vyklidit mj. pozůstalost.
Ludmila, Frýdlant
S průběhem celého procesu jsem velmi spokojen a o dalším svozu dost uvažuji. Musím ale dát dohromady trochu víc dražších věcí při dalším úklidu.
Tomáš, Praha
S Vaší službou jsem byla spokojena, prodala se většina věcí. A peníze na účet mi přišly bleskově, včera jsem o ně požádala a dnes už tam jsou. Vaši službu mohu jen doporučit. Jen škoda, že nejdou prodat i MC kazety nahrané podomácku. Zůstalo mi jich poměrně dost a je mi líto je vyhodit. Ale chápu, že to nejde. Třeba zas někdy v budoucnu Vaši službu využiji.
Helena, Olešná u Havlíčkova Brodu
Dekuji za pomoc s prodejem, sluzba je urcite uzitecna. Jinak urcite doporucim :) A pri pristim uklidu sklepa a domacnosti na vas budu myslet :)
Jan, Praha
Děkuji za úspěšné zprostředkování prodeje elektrokola. Velmi jsem ocenil, že jste zařídili převoz kola. Platbu jsem obdržel. Určitě se na Vás obrátíme, pokud budeme něco prodávat.
Slavomír, Hradec Králové
S vaší službou jsme velmi spokojeni a v dohledné době pošleme další věci na prodej.
Alena, Vsetín
Všechno bylo v pořádku. Pohodlné, zvlášť pro mě, která se špatně pohybuju. Slečna, se kterou jsem komunikovala byla příjemná, ochotná.
Vlasta, Praha
Jsem velmi spokojen, a jelikož se mi nahromadily nějaké přístroje, brzy se opět ozvu.
Tomáš, Praha

Zobrazit všechny komentáře