Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Vše proběhlo v pořádku.
Alexandr, Brno
Dodatečně chci poděkovat za Vaše služby . Peníze dorazily v pořádku. Jako kladné chci hodnotit - dopravu PPL - s Českou poštou jsou jenom problémy - veškeré služby Bazarobot - nafocení , jednání mohu hodnotit jen kladně. Nyní máte možná lepší finanční podmínky Až nashromáždím nějaké věci opět se obrátím na služby Bazarobot.
Ivana, Beroun
Byla jsem se vším spokojena a určitě ráda doporučím dále!
Hanka, Praha
Ano vše proběhlo v naprostém pořádku a děkuji za aktivování účtu. Děkuji moc a zdravím.
Jaroslav, Telč
Jsem velmi spokojen, a jelikož se mi nahromadily nějaké přístroje, brzy se opět ozvu.
Tomáš, Praha
Služba se mi velice líbí. Přesně to jsem v daném okamžiku potřeboval - chtěl jsem se zbavit starých věcí a nechtěl jsem s tím mít starosti. Nerad vyhazuju věci, které jsou ještě funkční. Původně jsem to chtěl rozdat zadarmo, ale nevěděl jsem, jak najít zájemce. Tohle jste vyřešili za mne a ještě jsem dostal nějaké peníze. Mezi známými už Vás chválím. Pokud budu mít něco na prodej, tak Vás určitě znovu oslovím.
Ivo, Plzeň
Určitě bylo vše v pořádku. Nabízíte nadstandardní služby což jsem vůbec nečekala jen jsem se prostě chtěla zbavit věcí co jsem nepotřebovala a když jsem pak objevila nafocenou hru,kterou jsem si vůbec nepamatovala psala jsem na Bazarobot jestli se nejedná o omyl a odpověď mi vyrazila dech, když mi slečna napsala, že rozbalování je natáčené a hra je určitě moje. Patří Vám i Vašim kolegům velký dík a určitě Vás budu všude jen chválit a doporučovat. Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů.
Renata, Praha
Peju na Vas chvalu a doporucuji Vas kde muzu! :-) Vas projekt se mi moc libi a jsem spokojena s tim, jak svoje sluzby poskytujete. Opravdu se mi tu nahromadily dalsi veci, pro ktere nemame vyuziti, a balim je do bedny, s tim ze Vam je chci opet poslat.
Katka, Brno
Děkuji pěkně, to byl tedy fofr. Jsem s Vaší službou spokojená a rozhodně doporučím přátelům! Zcela jistě Vaši službu dále ráda využiji, jen co se podaří vyklidit mj. pozůstalost.
Ludmila, Frýdlant
Děkuji Vám za Vaši službu. Skvělý podnikatelský nápad. Šetří mi můj životní čas. Také se mi líbí informace jenž od Vás dostávám o průběhu transakcí a jsem spokojen s tím jak vše sedí na korunu. Těší mne, že i když se něco neprodá předáte věc dále na charitu.
Martin, Chotěšov

Zobrazit všechny komentáře