Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Určitě bylo vše v pořádku. Nabízíte nadstandardní služby což jsem vůbec nečekala jen jsem se prostě chtěla zbavit věcí co jsem nepotřebovala a když jsem pak objevila nafocenou hru,kterou jsem si vůbec nepamatovala psala jsem na Bazarobot jestli se nejedná o omyl a odpověď mi vyrazila dech, když mi slečna napsala, že rozbalování je natáčené a hra je určitě moje. Patří Vám i Vašim kolegům velký dík a určitě Vás budu všude jen chválit a doporučovat. Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů.
Renata, Praha
Dobrý den, s vašimi službami jsem byla velmi spokojena a ráda je doporučím.
Jiřina, Zátor
Jsem velmi spokojen, a jelikož se mi nahromadily nějaké přístroje, brzy se opět ozvu.
Tomáš, Praha
Zatím se mi nepodařilo nahromadit zajímavého, ale předpokládám, že první akce nebyla zároveň poslední a něco zase nashromáždím.
Jindřich, Praha
Peníze dorazily v pořádku. Děkujeme za Vaše služby.
Vlastislav, Kamenice nad Lipou
S Vaší službou jsem spokojená a děkuji.
Jitka, Statenice
Vše proběhlo v pořádku.
Alexandr, Brno
Vše je naprosto v pořádku, Vaše služby jsou perfektní a ráda předám tuto infotmaci dál. Pokud budu mít ještě další zbytečnosti na prodej, určitě Vás využiji.
Ludmila, Praha
Služba se mi velice líbí. Přesně to jsem v daném okamžiku potřeboval - chtěl jsem se zbavit starých věcí a nechtěl jsem s tím mít starosti. Nerad vyhazuju věci, které jsou ještě funkční. Původně jsem to chtěl rozdat zadarmo, ale nevěděl jsem, jak najít zájemce. Tohle jste vyřešili za mne a ještě jsem dostal nějaké peníze. Mezi známými už Vás chválím. Pokud budu mít něco na prodej, tak Vás určitě znovu oslovím.
Ivo, Plzeň
Děkuji mnohokrát za Vaše služby, byla jsem se vším spokojena. Střádám další věci a v budoucnu plánuji Bazarobot využít znova. Těším se na další spolupráci.
Jana, Praha 4 Braník

Zobrazit všechny komentáře