Jak to funguje

Vezměte věci, které už nepoužíváte a jednu po druhé je pěkně s láskou naskládejte do vhodně veliké krabice. Krabici zalepte.
Jaké mohou být rozměry a váha balíku?
Co má smysl přes Bazarobot prodávat?
Přes formulář Objednat svoz, nebo na čísle 499 111 010 si objednejte svoz. Netrvá to dlouho. Do začátku potřebujeme vlastně jen vaše jméno a adresu.
Kam je možné objednat svoz?
Kolik zaplatím za svoz?
Jaká je čekací doba mezi objednáním svozu a realizací svozu?
Vaše věci po doručení nafotíme, prodáme a dodáme novým majitelům.
Co se děje po svozu dál?
Jak dlouho trvá prodej?
Po uplynutí reklamační lhůty Vám pošleme peníze.
Kdy dostanu peníze za prodané zboží?
Co když se mé zboží neprodá?

 
Co o nás napsali naši zákazníci

Dobrý den, děkuji za odeslání peněz, vše bylo v pořádku. O Vaší službě budu informovat všechny své známé. Děkuji za pomoc a jakmile něco budu mít, jistě se ozvu.
Milena, Bučovice
Vsechno bylo v absolutnim poradku a rad doporucim dale.
Michal, Praha
Děkuji pěkně, to byl tedy fofr. Jsem s Vaší službou spokojená a rozhodně doporučím přátelům! Zcela jistě Vaši službu dále ráda využiji, jen co se podaří vyklidit mj. pozůstalost.
Ludmila, Frýdlant
Ano vše proběhlo v naprostém pořádku a děkuji za aktivování účtu. Děkuji moc a zdravím.
Jaroslav, Telč
Děkuji mnohokrát za Vaše služby, byla jsem se vším spokojena. Střádám další věci a v budoucnu plánuji Bazarobot využít znova. Těším se na další spolupráci.
Jana, Praha 4 Braník
Děkuji za platbu. Vše proběhlo v pořádku, aukce jsem průběžně sledoval a vidím, že ještě dva HDD se znova prodávají. Zřejmě nespolehlivý kupující, to se bohužel na Aukru stává. O Vaší službě Bazarobot jsem již s mnoha známými mluvil, dávám kladné reference, tak možná někdo další časem službu využije. Plánuji již druhý svoz co nejdříve. Brzy zadám požadavek.
Pavel, Choceň
Je veliká škoda, že Bazarobot nebyl už dříve... Člověk vyházel spoustu nepotřebných věcí, které by se díky Vám mohly dnes normálně prodat. Co se týče zaměstnanců, systému - nemám co vytknout. Všechno je na jedničku s hvězdičkou. Vaši zaměstnanci byli vždy příjemní a vstřícní, za což jim moc děkuji. Systém máte taky dobře propracovaný - dle mého názoru není co vytknout. Moc Vám fandím a doporučuji, kde jen můžu. Byl dobrý nápad založit Bazarobot. Hodně úspěchů a spokojených zákazníků.
Jana, Lanškroun
Služba splnila všechna má očekáváni. V budoucnu plánuji využít jí znovu, a o bezchybném a hlavně bezstarostném průběhu jsem známým řekl dávno před odesláním peněz.
Vojtěch, Praha
Dobrý večer, já bych chtěla jen poděkovat, jste opravdu skvělí a ráda Vás doporučím.Perfektní komunikace, ochota, milé jednání.Vše na 1++++++. Přeji pěkný večer.
Miluše, Brno
Byl jsem s celým průběhem naší "spolupráce" spokojen a už jsem Váš servis doporučil svým známým. Sám pracuji i podnikám, takže z důvodu časové úspory je pro mě Vaše služba zajímavá a určitě jí i v budoucnu využiji. Ještě jednou díky a držím palce v dalším rozvoji společnosti.
David, Havířov

Zobrazit všechny komentáře