Ceník

Veškeré náklady na zpracování a prodej Vašich položek hradíme z výtěžků prodeje.

Odměna Bazarobotu je závislá na prodejní ceně položky:
Odměna Bazarobotu: 1222
Pro Vás: 3778
Do ceny 149 Kčprovize 80 %
149 - 1499 Kčprovize 35 % + 67 Kč
1500 Kč a víceprovize 18 % + 322 Kč

Ceník je platný od 1.4.2019. Pro zobrazení dříve platných ceníků klikněte zde.Skladování

První dva měsíce (60 dní) od zahájení prodeje položky je skladování ZDARMA. Dále probíhá účtování 1x za měsíc. Násobí se počet položek v dané velikostní kategorii počtem dní v měsíci, po které byla daná položka skladována. Výsledkem je celkový počet dní za všechny položky. Modelový příklad, jak je účtováno skladování, najdete v častých dotazech.

Skladování malé položky 1) 0.08 Kč / den
Skladování střední položky 1) 0.20 Kč / den
Skladování velké položky 1) 0.40 Kč / den

1) Malá položka = nejdelší strana produktu má do 30 cm (včetně)
Střední položka = nejdelší strana produktu má do 60 cm (včetně)
Velká položka = nejdelší strana produktu má více než 60 cm

Ostatní poplatky:
Kompletní zpracování zboží a jeho prodej (zahrnuje: vyfocení, otestování, popis položky, návrh prodejní ceny, zařízení prodeje a odeslání zboží novému majiteli) Hrazeno z provize za prodej zboží
Vyzvednutí vašeho zboží kurýrem na Vámi určené adrese v domluvený termín 1) 179,- Kč / balík
Vyskladnění neprodejného zboží před uvedením do prodeje 2) ZDARMA
Vyskladnění už zpracovaného zboží na Váš pokyn 3) 44,- Kč *
Osobní vyzvednutí věcí ve skladu v Hradci Králové 4) ZDARMA
Ekologická likvidace neprodejných věcí / věnování neprodejných věcí charitě ZDARMA
Úprava popisu zpracované položky 5) 29,- Kč
Rozdělení, nebo sloučení dvou a více položek 79,- Kč

* Poplatek za vyskladnění už zpracovaných se účtuje až od 21.5.2018. Pokud nějaké zboží chcete vrátit, pohlídejte si, prosím, tento termín! Žádosti přijaté po tomto termínu už budou zpoplatněny.

1) Poplatek neplatíte předem. Bude stržen z výnosu za prodej zboží. Počet balíků ve svozu není omezen. Osobní předání není možné. Můžete nám ale zaslat zboží poštou, nebo kurýrní službou na vlastní náklady.

2) Poplatek za vyskladnění není účtovaný pro položky, které jsou při zpracování svozu vyhodnoceny jako neprodejné (ty najdete po přihlášení pod svým účtem v sekci Moje věci > Rozhodněte) a Vy pak tyto položky budete chtít zaslat zpět.

3) Tento poplatek účtujeme za každou položku, kterou na Vaši žádost vyskladníme po zpracování této položky (nafocení, otestovaní/změření, vytvoření popisu, nacenění a předání položky k Vašemu schválení).

4) Pokud nemáte možnost, nebo zájem si položky vyzvednout osobně, můžeme Vám je poslat Českou poštou na Vaši adresu. Zasíláme za 159,- Kč za každý odeslaný balík. Informaci o počtu balíků dostanete předem. V případě, že se bude jednat o nadrozměrnou položku, která nejde zaslat službou Balík do ruky od České pošty, zasíláme zboží na paletě za 699,- Kč.

5) Úprava popisu znamená změnu textu popisu, nebo úpravu fotografií. Jelikož existují omezení, které pro obsah či formu vyžadují prodejní kanály (odkarla.cz, aukro, bazoš, sbazar, letgo a další), které využíváme při prodeji Vašeho zboží, vyhrazujeme si finální rozhodnutí o tom, zda požadovanou úpravu na Vaši žádost provedeme. Účtujeme pouze ty úpravy, které na Váš podnět skutečně realizujeme. Pokud je Váš požadavek opravou faktické chyby, tento poplatek neúčtujeme.